Jump to content
CSFRAGURI Romania
Sign in to follow this  
Bunea.eXe

Regulament depuneri cereri

Recommended Posts

Regulament depuneri cereri

Cine poate depunde o cerere?

• Doar userii cu minim 50 de posturi au dreptul de a depune o cerere.
  • Regula anterioara nu se aplica daca userul are mai putin de o luna vechime in comunitate. Cei fara minim o luna vechime nu au dreptul sa deschida o cerere. 

Cand pot depune o cerere?

Sectiunea cereri lucrari functioneaza astfel:

• O saptamana se acorda dreptul ca voi userii sa depuneti o cerere (numarul maxim de cereri este 20), insa nimeni nu va raspunde la ele.
  • Urmatoarele 2 saptamani noi designerii si helperii vom rezolva cererile depuse.
  • In cazul in care cele 20 de cereri s-au strans mai devreme, noi vom incepe de astfel sa le rezolvam mai devreme.
  • Fiecare user are dreptul sa depuna o cerere o data pe luna. In caz contrar cererea va fi respinsa.
  •  
  • In acest caz cererile userilor pot fi nerezolvate timp de pana la o saptamana. Dupa care se da startul la rezolvari. 
  • In concluzie nu va speriati si nu postati nimic in topicurile existente. 
  • Aveti dreptul de a posta in topicul vostru doar daca noi am inceput sa va rezolvam cererea, insa nu v-am respectat cerintele, in caz contrar orice post aduce la inchiderea topicului si marcarea lui ca [Rezolvat], iar timp de o luna nu veti putea depune o noua cerere.

De ce nu imi gasesc cererea?

• Cererea voastra exista, insa nu este vizibila decat moderatorilor sectiunii (designerilor, moderatorilor, supermoderatorilor, administratorilor).
  • Aceasta deoarece ati incercat sa depuneti o cerere in perioada de rezolvari, detalii si sistemul de functionare al platformei mai sus.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...